Deň kresťanskej poézie a prózy --text

Deň kresťanskej poézie a prózy

24.Jan.2023

Utorok 24. januára sa v školskej knižnici našej školy stretli milovníci umeleckého slova a predstavili sa svojimi prednesmi v recitačnej súťaži ... a Slovo bolo u Boha... Všetci prítomní, žiaci aj členky poroty, si vypočuli zanietené prednesy, ktoré v sebe niesli posolstvo duchovného odkazu autorov, ktoré majú čo povedať každej generácii čitateľov a poslucháčov, pretože SLOVO je stále živým posolstvom. Keďže naše stretnutie bolo aj súťažou, máme, samozrejme, aj víťazov, ktorí našu školu budú reprezentovať v krajskom kole a sú to: Michaela Belicová, Samuel Bošanský, Barbora Chudobová, Sandra Gatciová, Veronika Poluchová a Ema Bošanská. Prajeme im veľa úspechov a všetkým, ktorí sa zúčastnili školského kola, ďakujeme za ich snahu a obohatenie nás všetkých o umelecký zážitok.

PaedDr. Katarína Korecová

Deň