Víťazíme v šachovom Grand Prix --text

Víťazíme v šachovom Grand Prix

3.Apr.2023

V pondelok, 3.4.2023, si zmerali šachové sily tridsiati ôsmi šachisti z troch okresov na pôde našej školy. Víťazom sa stal náš Rudko Karaba. Najlepšia z dievčat bola naša Timea Laurincová a najlepšia šachistka do osem rokov bola tiež naša Alexandra Chudobová. Viac radosti ani nemohli naši reprezentanti vyčariť pani riaditeľke, ktorá víťazov dekorovala medailami. Počas prestávok medzi jednotlivými partiami sa malí súťažiaci občerstvili fantastickými, jemnými a moc chutnými muffinami od pani Karabovej a čajíkom od pani kuchárok.

Mgr. Ľuboš Ďurnek

Víťazíme