
| <--1/1281 --> |

Spoločne sme sa rozlúčili s našimi deviatakmi a dali tak bodku za jednou krásnou kapitolou. Hoci je lúčenie vždy nesmierne ťažké, vieme, že občas musíme opustiť niečo známe a pekné, aby sme uvoľnili miesto pre niečo ešte úžasnejšie. Počas posledných dní sa školskými chodbami prelievali vlny dvoch úplne odlišných svetov. V jednej chvíli priestor zaplavila nespútaná radosť, chodbami sa niesol spev, hudba a šťastné výkriky mladších detí, ktoré s nadšením vyprevádzali svojich starších spolužiakov. Vzápätí však hluk vystriedalo dojímavé ticho, v očiach sa nám zaleskli slzy a prišli minúty plné nostalgie, pevného objímania, spomínania a úprimných slov vďaky. Odchádza zosobnenie kusov našich sŕdc, no odchádza s vedomím, že svet bude vďaka nim o niečo lepším a krajším miestom. Naša škola im dala základy a my veríme, že život má pre každého jedného z nich pripravenú úžasnú cestu. Zo srdca vám ďakujeme za všetko, čo ste tu zanechali, a prajeme vám šťastný let do života!
Mgr. J. Kamenický