<--343/916 -->
Koncoročný

Koncoročný výlet Roháče

21.Jun.2021

Konečne zmena po tom nekonečnom pandemickom marazme. Na dni 20.6. až 22.6. 2021 sa nám v škole podarilo zorganizovať výlet do Z. Tatier a Malej Fatry. Účastníci boli najmä žiaci 9. a 6. ročníka a traja siedmaci. 21.6. sme v Roháčskej doline absolvovali výstup na Volovec /2063 m.n.m/ a trojčlenná skupinka zase na Roháčske plesá. V teréne sme boli takmer 9 hodín pri ideálnom počasí na vysokohorskú turistiku. 22.6. cestou späť sme sa zastavili v Malej Fatre pri Šútovskom vodopáde - cca 3 hodiny, aj s príjemným osviežením v prírodnej sprche. Okolo 18,00 hod. sme docestovali ku škole. Síce unavení, ale plní krásnych zážitkov a duševnej očisty. Ďakujem svojmu kolegovi Jurkovi Kamenickému a ostatným dospelým účastníkom za bezproblémové absolvovanie tejto nádhernej expedície.

Mgr. Peter Schwarz